Hakkımızda

Makina, İnşaat, Enerji, Hırdavat ve Nalburiye sektörlerinde 100’ü aşkın dünyaca tanınmış farklı markanın bayiliğini yapmaktadır. İthalatçıdan ve üreticiden son kullanıcılara ve işletmelere ürün tedariği sağlayan, toptan ve perakende satış kuruluşudur.


Sektörde 20 yılı aşkın personel tecrübesiyle Elektrikli El Aletleri,Endüstriyel Ürünler, Jeneratör, Motor, Metal ve Sac İşleme Makinaları, Yıkama Makinaları, İstifleme ve Kaldırma Ekipmanları, İş Güvenliği Ekipmanları Kuruluş Hırdavat’ın sunduğu başlıca ürün gruplarıdır.


Uluslararası kalite standartlarına uygun markaların ve tanınmış yerli üretim ürünlerinin çeşidi 20.000’i aşan zengin ürün yelpazesiyle bulunduğu sektörde hizmet vermektedir.Güven ve yenilikçi anlayışıyla sektörde talepleri karşılayarak, kaliteli ürünleri, ölçülü fiyat ve maksimum hizmet anlayışıyla piyasaya sunmaktadır.


Kuruluş Hırdavat, güven ve müşteri odaklı çalışma yapısıyla, tanınmış markaları pazarın beğenisine sunarak, sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılamayı kendine hedef olarak belirlemiştir.